Zapraszamy na pierwsze ze spotkań Klubu Podróżnika działającego przy naszej bibliotece. Nazwa cyklicznych, środowych prelekcji to "Środki podróży" 🙂
Pierwsze spotkanie nosi tytuł:
"EUROPA MAŁO ZNANA"
Prowadzenie: Michał Szulim
Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie podróżnicze. Tym razem odwiedzimy nieznane miejsca Europy - z dala od utartych szlaków!
Zapomnijmy o wieży Eiffla, Koloseum czy Akropolu. Tym razem poznamy miejsca w Europie... o których mało kto słyszał. Podczas spotkania zawędrujemy do miasteczka milionerów, dzielnicy hippisów, tajemniczego podziemnego cmentarza, dowiemy się gdzie znajduje się głowa dinozaura z planu filmu "Park Jurajski" oraz poznamy miasteczko, w którym co 10 lat mężczyźni zapuszczają długie włosy i brody. Zapraszamy na nietypową wycieczkę po Europie!
PROWADZENIE - MICHAŁ SZULIM
- autor bestsellerowej książki "Miejsce za miejscem", czyli podróże małe i duże" (2017) oraz jej kontynuacji (2019);
- wokalista zespołu PLATEAU, z którym nagrał 6 płyt i zagrał blisko 800 koncertów,
- podróżnik, dziennikarz Radia Dla Ciebie,
- współpracownik pisma podróżniczego "All Inclusive",
- twórca bloga www.MiejsceZaMiejscem.pl
Po spotkaniu będzie można kupić obie książki autora z autografem.