Koncert youGuru | Hatters | Adam Kempa solo + wystawa batiku

Wystawa malarstwa techniką batiku
Pracownia Batiku Mamut
DŹWIĘK
you.Guru powstało z chęci wspólnego eksperymentowania z formą muzyczną. Dźwiękowy odruch, reakcja na dziwne czasy. Muzyka balansująca na nieobliczalnym gruncie, w rytm transowych zapętleń i psychodelicznych melodii.
Nie bez znaczenia pozostaje bagaż muzycznych doświadczeń (Innercity Ensemble, B.O.K, Something Like Elvis, Tissura Ani, Potty Umbrella, Upside Down).
To właśnie przenikanie się różnych estetyk i inspiracji jest kluczem do muzyki you.Guru.
We wrześniu 2020 zespół wydał debiutancką płytę pt.: “Young Adult Fiction”, nakładem Anteny Krzyku.
Artur Maćkowiak - gitara, elektronika,
Michał Lutrzykowski - bas
Piotr Waliszewski - perkusja
www.facebook.com/you.Guru.band
www.youguru.bandcamp.com
__
hatters
alternative world music:
Mariusz Grodzki - bass
Jarosław Markowicz - drums
Maciej Sadkiewicz - git
ft. Tequila - pad
__
Adam Kempa - producent, wokalista, operator gitar i syntezatorów. Związany z zespołami: Godot, Caluskov 102, Rozwód, 5G. Zafascynowany punktem, w którym awangardowe środki wyrazu spotykają się z rozsądną nutką songwriterstwa tworząc ambitne i przyciągające dźwięki. Organizator życia kulturalnego działający w Bydgoszczy, kręcąc się przy inicjatywach wydawnictwa Jvdasz Iskariota, klubu Mózg czy Miejskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy.
02.04.2022 Centrum Użyteczności Publicznej w Ostródzie ul. Jana III Sobieskiego 9