Kwiecień w "Przystan z Kulturą"

Po przerwie świątecznej zapraszamy ponownie w nasze progi na wydarzenia kulturalne 🙂
Już 19 kwietnia o godz. 17.30 zapraszamy do Dyskusyjnego Klubu Książki, w którym omawiana będzie książka Anny Dziewit-Meller "Od jednego Lucypera". Z kolei 21.04 o godz. 17.30-czeka nas wernisaż wystawy fotografii Tomasza Misztala (misztal.eu), ostródzkiego fotografika pejzażysty i reportażysty.
25.04 o godz. 18.00 po raz kolejny zapraszamy na spektakl w Teatrze przy Stoliku w wykonaniu aktorów z Teatru im. Stefana Jaracza z Olszyna. Tym razem będzie to sztuka Miro Gavrana "Miłości George'a Washingtona".
Tradycyjnie w środę, 27.04 o godz. 17.30, w Klubie Podróżnika "Środki Podróży", Felicja Bilska opowie nam o Bhutanie - "Bhutański Smok kontra reszta świata".
Przypominamy, że do 19.04 w galerii biblioteki możemy jeszcze obejrzeć wystawę batiku z pracowni Mamut, a w każdy poniedziałek o godz. 17.00 zapraszamy na Kółko Szachowe 🙂

Kategorie: Biblioteka