„Bardzo bliski wschód”/spotkanie z autorami bloga Brodate Podróże/Klub Podróżnika

Zapraszamy na kolejne, środowe spotkanie w ramach naszego Klubu Podróżnika - Środki Podróży.
Tym razem, pochodzący z Ostródy, autorzy bloga "Brodate Podróże" opowiedzą nam o "Bardzo bliskim wschodzie", czyli, de facto, o podróży po Polsce 🙂
Jak sami mówią:
„To niewątpliwie nasza podróż życia, pomimo tego, że nie była spektakularna, nie jeździliśmy na wielbłądach czy nie nurkowaliśmy z rekinami. Nawet dziki omijały nas gdy spaliśmy w przymorskich lasach pomimo, że hasały wesoło po centrach miasteczek.
1070 kilometrów pieszo, niezliczona ilość poznanych ludzi, rozmów, aktów bezinteresownej pomocy.
Burze w Bieszczadach, wycie wilków, propozycja ślubu w cerkwi i integracje z mieszkańcami przygranicznych wiosek. Podróż trwająca 50 dni by poznać gościnność wschodniej części kraju. Zapraszamy”
Blog Brodate Podróże
Martyna :
Miłośniczka gór, przyrody i zwierząt, wszystkich poza pająkami i komarami, ale ładnego skakuna doceni. Męczą mnie wszelkiego rodzaju ograniczenia, a dzięki podróżom mogę się poczuć wolna. Kociarą jestem od zawsze, dlatego piesza wędrówkę połączyliśmy ze zbiórka na nasza Ostródzka kociarnię.
Adrian:
Autostopowicz z zamiłowania, czujący się najlepiej w drodze, uzależniony od uczucia wolności jaką daje ta forma podróżowania. Od jakiegoś czasu polubiłem również podróże piesze które przez swoje tempo pozwalają zobaczyć i poczuć więcej niż podróżując autem czy samolotem.
Wstęp wolny, zapraszamy !!!

Skip to content