Czerwiec w "Przystani z Kulturą"

6 czerwca o godz. 17:30 odbędzie się wernisaż wystawy prac, które powstały podczas pleneru malarskiego "Ostródzkie pejzaże 2024: Czas i Przestrzeń" - wystawa jest dostępna w godzinach pracy Biblioteki od 20 maja.
8 czerwca o godz. 10:00 odbędzie się ostatni przed wakacjami turniej szachowy.
10 czerwca zapraszamy na godz. 18:00 na wyczekiwany od kwietnia spektakl Teatru przy Stoliku - Agnieszka Giza-Gradowska i Paweł Parczewski przeczytają sztukę "Pięćdziesiąt słów" Michaela Wellera.
W czwartek 13 czerwca o godz. 17:30 swoim zachwytem nad Laponią, podczas spotkania literacko-podróżniczego „Kraina, jakiej zapomnieć się nie da", podzieli się z nami Maria Magdalena Pocgaj, artystka związana z poznańskim środowiskiem twórczym.
17 czerwca o godz. 12:30 w poniedziałkowym Dyskusyjnym Klubie Książki porozmawiamy o książce Judy Westwater „Dziecko ulicy", a już następnego dnia - 18 czerwca o godz. 17:30 wtorkowy Dyskusyjny Klub Książki zaprasza na rozmowę o powieści Alberta Wassa „Czarownica z Funtinel".
Ostatnie wydarzenie w czerwcowym kulturalnym kalendarium to wernisaż wystawy „Tradycyjne techniki artystyczne na podstawie kopii studentów Konserwacji i Restauracji Dzieł Sztuki Wydziału Sztuk Pięknych UMK w Toruniu", który odbędzie się 20.06 o godz. 17:30.
Jeszcze do 17 czerwca zapraszamy na poniedziałkowe spotkania Koła szachowego.

Skip to content