Kapela ze Wsi Warszawa//Kołysz&Latynoscy//Finałowa piosenka projektu "Przystań z Kulturą"

Zapraszamy na wyjątkowy koncert finałowy podsumowujący projekt "Przystań z Kulturą".
Wystąpią: Kapela ze Wsi Warszawa, Kołysz&Latynoscy oraz warsztatowicze w piosence finałowej projektu.
Przypominamy, że nasza Biblioteka realizuje projekt ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod tytułem „Przystań z Kulturą”.
Projekt obejmuje organizację szeregu warsztatów artystycznych (multimedia, produkcja dźwięku, dekoracja, wokal, bębny) zakończonych wspólnym koncertem z polskimi gwiazdami.
Warsztatowicze pod kierunkiem instruktorów (Ryszard Bazarnik, Iza Kowalewska, Adam Goniszewski, Green Lungs Media, Magda Munje) przygotowują wspólnie piosenkę, którą zaprezentują 19 listopada w Centrum Użyteczności Publicznej. Do piosenki powstanie również teledysk. Podczas finału wystąpią również gwiazdy: zespół Kołysz&Latynoscy oraz Kapela ze Wsi Warszawa.
Wstęp na koncert jest wolny, warunkiem wejścia będzie jednak odebranie wejściówki-zaproszenia dostępnych w Bibliotece "Przystań z Kulturą" od 7 listopada.
Zapraszamy !!!
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Przystań z Kulturą".
Zadanie dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.