Koncert Elżbiety i Andrzeja "Andymiana" Mierzyńskich -"Nie uciekaj dniu w popioły"

Zapraszamy na koncert Elżbiety i Andrzeja "Andymiana" Mierzyńskich -"Nie uciekaj dniu w popioły". Będzie to wieczór poetycko-muzyczny w refleksji antywojennej.
Andrzej i Elżbieta poznali się w zespole muzycznym eksperymentujących w sztuce młodych ludzi. Potem przez wiele lat intensywnie pracowali w mediach (Elżbieta - dziennikarz, Andrzej - grafik prasowy i komputerowy). Po latach wrócili do muzycznej pasji, bo w nich nigdy ona nie wygasła, jak po nowy tlen. Są otwarci na współpracę z muzykami o podobnych poszukiwaniach artystycznych oraz z teatrami ruchu scenicznego, grupami tańca współczesnego, teatrami ognia, fotografikami, plastykami.
Są pomysłodawcami i inicjatorami Olsztyńskich koncertów "Muzyka w Obrazie" (2014), koncertów "Cztery Pory Roku Muzyki Niezależnej" (2014), Sylwestrowego Spektaklu Zimowego (2018).
Są autorami projektu "Bilet Olsztyn - Chicago" zrealizowanego z polskimi fotografikami zza oceanu pod
patronatem Polskiego Radia 1030 Chicago (2013/2014).
Zapraszamy, wstęp wolny !!!