Maroko: brama do orientu - spotkanie z Piotrem Kowalczykiem - Klub Podróżnika

Informujemy, że przyczyn niezależnych od organizatorów, środowe spotkanie Klubu Podróżnika - Środki Podróży "Maroko: brama do orientu" zostaje przełożone na termin 1 grudnia na godz. 17.30.
Zapraszamy na kolejne spotkanie z podróżnikiem w ramach naszego Klubu Podróżnika - Środki Podróży.
Tym razem porozmawiamy o "Maroku jako bramie do orientu". Opowie nam o tym Piotr Kowalczyk- podróżnik, fotograf, publicysta.
Piotr Kowalczyk pracuje także jako pilot wycieczek i przewodnik. Publikuje w magazynach. Jest miłośnikiem kultury Azji i podróży poza utartymi szlakami. Organizuje prelekcje w całej Polsce, specjalizuję się w opisie świata i prowadzi wyprawy do miejsc które omawia.
"Maroko: Brama do orientu": Maroko to najbliższy z Europy prawdziwie orientalny kierunek. Kraj jest zaskakująco różnorodny. Możemy zobaczyć tam jednocześnie ośnieżone góry, pustynię Saharę, wybrzeże Atlantyku, zabytkowe miasta i tętniące życiem targi- medyny. Prelekcja to zaproszenie do odkrywania uroku terenów pomiędzy Saharą a Atlantykiem.
Przypominamy: środa 1 grudnia, godz. 17.30
Powiatowa Biblioteka Publiczna, CUP