"Miłość" wieczór poetycki/wernisaż wystawy

Podczas Przeglądu Artystycznego „Cztery Pory Roku: zima” będzie też walentynkowo. 16 lutego o godz. 18:00 spotkamy się na wydarzeniu, któremu patronować będzie miłość 😊
Rozpoczniemy prezentacją poetycko – muzyczną, podczas której posłuchamy wierszy Kornela Andrzejewskiego, Ireneusza Betlewicza, Marii Jolanty Dijkstra-Owczarek, Sławomira Leszczewskiego, Mai Kutryb, Ali Pisarskiej, Marioli Platte, Dominiki Smoleńskiej, Natalii Stachowicz, Dariusza Szymanowskiego, Barbary Zamaro-Falińskiej w interpretacji członków Grupy Literackiej „Między Słowami”. Oprawę muzyczną wydarzenia przygotowała Joanna Jaskółowska.
Po spotkaniu z poezją i muzyką zapraszamy na wernisaż wystawy „Miłość” przygotowanej we współpracy ze Stowarzyszeniem ARS et LIBER i słodki poczęstunek,