Narodowe Czytanie 2021. Gabriela Zapolska "Moralność pani Dulskiej".
Krótka relacja na gorąco 🙂
Było... po prostu wspaniale. Czytanie przy stoliku z elementami gry aktorskiej wyreżyserowała Maria Krystyna Andrzejewska. Czytali: Janina Brzuzy (Pani Dulska), Maja Bunalska (Mela), Marcelina Gryz (Hesia), Mirosława Hacuś (Tadrachowa), Andrzej Horbajczuk (Zbyszko Dulski), Monika Kazimierczyk (Lokatorka), Ewa Pasiut (Hanka), Agnieszka Stańczak (Juliasiewiczowa z Dulskich), Anna Rutkiewicz (didaskalia) oraz trzech panów Dulskich (nasz mały żart) - Józef Gleba, Adam Adamski i Stefan Smurzyński.
Przewodnicząca Rady Powiatu, Pani Beata Mazur, podziękowała Aktorom i wręczyła Im drobne upominki, Panie: Elżbieta Dziubińska (Przewodnicząca Komisji Oświaty, Kultury i Sportu) oraz Jolanta Dakowska (radna Komisji Oświaty, Kultury i Sportu) pogratulowały Aktorom i złożyły nam piękne życzenia.
Wszystkim Państwu, którzy przybyli, aby wysłuchać naszej interpretacji "Moralności pani Dulskiej", serdecznie dziękujemy. Mamy nadzieję, że miło spędzili Państwo czas.
Wśród naszych gości był Dyskusyjny Klub Książki działający przy Bibliotece Publicznej w Miłakowie - dziękujemy i do zobaczenia 🙂
Dzisiejszym wydarzeniem oficjalnie otworzyliśmy bibliotekę w nowej siedzibie.
Kategorie: Biblioteka