Przegląd Artystyczny i Jubileusz 5-lecia ARS et LIBER

24 listopada zapraszamy na drugie wydarzenie Przeglądu Artystycznego "Cztery Pory Roku: Jesień", a będzie to wydarzenie wyjątkowe, gdyż tego dnia ARS et LIBER Stowarzyszenie Twórców Kultury i Przyjaciół Biblioteki w Ostródzie będzie świętowało jubileusz 5-lecia działalności.
Spotkanie rozpoczniemy mini spektaklem poetycko-muzycznym prezentującym wiersze naszych lokalnych twórców, a zakończymy wernisażem wystawy "Anioły".
Ważnym momentem spotkania będzie wręczenie odznak honorowych "Zasłużony dla Kultury Polskiej" dwóm osobom zasłużonym dla kultury naszego miasta.
Organizatorami wydarzenia są: Biblioteka "Przystań z Kulturą", Stowarzyszenie ARS et LIBER, Dyskusyjny Klub Książki i Grupa Literacka "Między Słowami".
Wstęp wolny.