"Przystań z Kulturą" w czerwcu

Powoli w „Przystani z Kulturą” zbliża się sezon ogórkowy, ale jeszcze w czerwcu zapraszamy na kilka ciekawych wydarzeń kulturalnych.
2 czerwca o godz. 18:00 odbędzie się spotkanie poświęcone kapitan Krystynie Chojnowskiej-Liskiewicz, podczas którego będzie miała miejsce promocja książki Pauliny Reiter „Samotne oceany. Historia Krystyny Chojnowskiej-Liskiewicz, pierwszej kobiety, która opłynęła świat solo”.
W tym miesiącu czekają nas dwa spotkania DKK dla dorosłych: 6 czerwca o godz. 17:30 w Dyskusyjnym Klubie Książki odbędzie się spotkanie z książką Erica-Emmanuela Schmitta „Tajemnica pani Ming”, a 26 czerwca o godz. 12:00 Klubowicze będą rozmawiali o powieści Taylor Jenkins Reid „Siedmiu mężów Evelyn Hugo”.
14 czerwca zapraszamy na godz. 17:30 na kolejne spotkanie w „Przystani z Eco”. Naszym gościem będzie Krzysztof Kowalczyk, z którym porozmawiamy o Jego książce „Podręcznik ekologicznego obozowania”.
Przegląd Artystyczny „Cztery Pory Roku: wiosna/lato”
Podczas szóstego już Przeglądu Artystycznego zapraszamy na trzy wydarzenia prezentujące artystów z naszego regionu:
- w sobotę 17 czerwca o godz. 19:00 spotkamy się z Kamilem Dzilińskim na występie z autorskim programem.
- w poniedziałek 19 czerwca zapraszamy na spektakl grupy teatralnej Bez Przesady z Centrum Kultury w Ostródzie, która zaprezentuje spektakl „Trzy razy S”.
- w piątek 30 czerwca o godz. 17:30 podczas wernisażu wystawy malarstwa obejrzymy wystawę prac artystów związanych ze Stowarzyszeniem ARS et LIBER.
Na wszystkie wydarzenia wstęp wolny.
W każdy poniedziałek zapraszamy na spotkania Koła Szachowego.
Zapraszamy do zapisywania się do Biblioteki i korzystania z bezpłatnych kodów dostępu do Legimi, Empik Go, Audioteki i IBUK Libra.