"Przystań z poezją"
20 maja zapraszamy do czytelni biblioteki na godz. 17:30 na wieczór poetycki zatytułowany “Wiosenny optymizm”. Maj to jeden z tych miesięcy, kiedy przyroda ukazuje nam swoją najpiękniejszą twarz.
Weźcie ze sobą tomiki poezji, żeby podzielić się z nami swoimi ulubionymi wierszami ulubionych autorów. Przynieście też swoje kajety z własnymi wierszami i przyjdźcie na spotkanie.
Podzielmy się wiosennym optymizmem, tak nam wszystkim potrzebnym w dzisiejszym świecie.