Spektakl Amatorskiego Teatru Stolikowego TERAZ MY pt. „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej” Bożeny Kupis-Kucharskiej

W ramach Przeglądu Artystycznego "Cztery Pory Roku: Zima" zapraszamy na
spektakl Amatorskiego Teatru Stolikowego TO MY. Aktorzy 10 marca zaprezentują nam sztukę w reżyserii Heleny Orlińskiej i zespołu pt. „Poprawka, czyli jak się pozbyć narzeczonej” Bożeny Kupis-Kucharskiej.
Czytają:
Anna Krzyżaniak
Iwona Podgórska
Magdalena Ulanowska
Teresa Pętlicka-Krzekotowska
Andrzej Horbajczuk
Tomasz Podsiadło
Stefan Smurzyński
Beata Horodyłowska
"POPRAWKA, czyli jak się pozbyć narzeczonej" to komedia o tym, że miłość nie ma terminu przydatności i może zdarzyć się w każdym wieku. On, starszy mężczyzna po rozwodzie. Ona, piękna i pełna energii dwudziestodwuletnia dziewczyna, gustująca w różowym futerku. Co ich połączyło? Miłość? A może pieniądze? Czy znajomość młodej Kiki z 67-letnim Zygmuntem ma szansę przetrwania, gdy tuż za ścianą stoi nadopiekuńcza i zrozpaczona córka Barbara? Tego wszystkiego dowiecie się już niebawem.
Wstęp wolny, zapraszamy.
Po spektaklu przeprowadzimy zbiórkę datków na pomoc Ukrainie.