Teatr przy Stoliku - Miro Gavran MIŁOŚCI GEORGE’A WASHINGTONA

Zapraszamy na kolejne spotkanie z aktorami Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna z cyklu Teatr przy Stoliku.
Tym razem będzie to sztuka Miro Gavrana, pt. "MIŁOŚCI GEORGE’A WASHINGTONA".
Literacka fantazja znakomitego chorwackiego dramaturga (”Wszystko o kobietach”, „Mąż mojej żony”) na temat spotkania dwóch ważnych kobiet w życiu ojca założyciela Stanów Zjednoczonych, pierwszego prezydenta George’a Washingtona – jego żony Marty oraz rzekomej lub rzeczywistej kochanki męża, o której w salonach plotkowało całe tzw. towarzystwo . Obie panie spotykają się po śmierci polityka na prośbę Sylwii, która ma potrzebę wyjaśnienia kompromitującej sytuacji wdowie po prezydencie. Ta wizyta odkryje wiele tajemnic, ujawni prawdziwe emocje Pierwszej Damy, ukaże nieoficjalny portret polityka i małżonka.
Czytają: Marzena Bergmann i Alicja Kochańska.
Wprowadzenie: Elżbieta Lenkiewicz.
Zapraszamy, wstęp wolny.
Uwaga !!! Ilość miejsc ograniczona !!! Bezpłatne wejściówki można odebrać w bibliotece, pok. 114, od 20 kwietnia.

Kategorie: Biblioteka