Maj w "Przystani z Kulturą"

Wiosna w pełnym rozkwicie, a my zapraszamy Państwa już dzisiaj na majowe wydarzenia w "Przystani z Kulturą"🙂
W dniu 13 maja zapraszamy na wernisaż wystawy poplenerowej Stowarzyszenia Ars Et Liber.
7 i 27 maja odbędą na spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki.
Ciekawe będzie z pewnością muzyczne spotkanie z Romanem Puchowskim. Na miłośników bluesa i podróży czeka opowieść “W delcie bluesa - PUHOVSKY nad Mississippi”- koncert, pokaz slajdów, opowieści z podróży.
Nie lada gratkę szykujemy dla miłośników Teatru Stolikowego "Przystań z Kulturą". 20 maja nasi aktorzy zaprezentują nam premierę nowej sztuki.
Na zakończenie, 27 maja odbędą się IX Dni Gizewiusza -
spotkanie w 214. rocznicę urodzin.
Na miłośników szachów w każdy poniedziałek o godz. 16.00 czeka Koło Szachowe.
Zapraszamy na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, po darmowe kody do Legimi, Empik Go, Audioteki i IBUK Libra, do wypożyczania audiobooków, filmów i literatury regionalnej oraz do odwiedzania naszych stron internetowych.
Zapraszamy serdecznie !!!

Kategorie: Biblioteka