Spektakl Teatru Stolikowego "Przystań z Kulturą" - John Trevor "Ogłoszenie"

Zapraszamy na spektakl pt. „Ogłoszenie” autorstwa Johna Trevora w wykonaniu Teatru Stolikowego „Przystań z Kulturą” działającego przy naszej Bibliotece .
John Trevor to autor bulwarowych komedii. Członek i założyciel grupy dramatopisarzy wspomagającej teatry amatorskie poprzez udostępnianie swoich projektów pod nikomu nieznanymi pseudonimami.
Sztuka "Ogłoszenie" albo "Jaja w pomidorach": Anglia – druga połowa XX wieku. Młody obiecujący pracownik dużej międzynarodowej korporacji telekomunikacyjnej poznaje tajemniczą kobietę. Kiedy okazuje się, że jest ona córką prezesa firmy, w której pracuje, wpada w panikę. Mając wrażenie, że jest kaprysem bogatej kobiety, bojąc się o swoją karierę i w strachu przed szefem, wymyśla przewrotny plan pozbycia się adoratorki. Niestety im bardziej stara się wybrnąć z pachnącej mezaliansem sytuacji, tym bardziej sprawy zaczynają się komplikować. Nagłe zwroty akcji, zaskakujące rozwiązanie, nic więcej Państwu nie możemy zdradzić, aby nie popsuć zabawy.
Teatr Stolikowy "Przystań z Kulturą" to amatorska, ostródzka grupa aktorów, spotykających się pod kierunkiem Heleny Orlińskiej w naszej Bibliotece.
Czytają:
Andrzej Horbajczuk, Anna Krzyżaniak, Helena Orlińska, Teresa Pętlicka, Iwona Podgórska, Tomasz Podsiadło, Dorota Wilczopolska
oraz gościnnie Anna Głowińska i Artur Munje
Reżyseria: Helena Orlińska i Zespół.
Zapraszamy, wstęp wolny !!!

Skip to content