Spektakl Teatru Stolikowego "Przystań z Kulturą" - Karolina Staniszewska “Przypadek specjalny”

Zapraszamy na spektakl Karolina Staniszewska “Przypadek specjalny” w wykonaniu Teatru Stolikowego „Przystań z Kulturą” działającego przy naszej Bibliotece .

Karolina Staniszewska pochodzi z Wrocławia, z wykształcenia jest filologiem angielskim, ukończyła też średnią szkołę muzyczną. Pracuje jako tłumacz, a po godzinach pisze komedie w ramach odtrutki na teksty biznesowe, z którymi ma do czynienia na co dzień.

Spektakl "Przypadek Specjalny" to doskonała zwariowana komedia. "Rudolf właśnie dostał L4 na podreperowanie zdrowia w domowym zaciszu. Jednak żona z obsesjami, teść z sekretną misją i kot z wadą produkcyjną sprawią, że zalecane “zero stresów” zmieni się w bój o przetrwanie parady nieproszonych gości w oparach qui pro quo…"

Teatr Stolikowy "Przystań z Kulturą" to amatorska, ostródzka grupa aktorów, spotykających się pod kierunkiem Heleny Orlińskiej w naszej Bibliotece.
Czytają:
Andrzej Horbajczuk, Anna Krzyżaniak, Teresa Pętlicka, Iwona Podgórska, Tomasz Podsiadło, Dorota Wilczopolska, Marcin Sudwoj, Marcin Śnieżko, Grzegorz Lipnicki. Opracowanie didaskaliów: Anna Głowińska.
Reżyseria: Helena Orlińska.

Zapraszamy, wstęp wolny !!!