Teatr przy Stoliku -Jerzy Szczudlik "Czyścicielka"

Zapraszamy na kolejne spotkanie z aktorami Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna z cyklu Teatr przy Stoliku.
Tym razem będzie to sztuka Jerzego Szczudlika "Czyścicielka" .
Czytają: Alicja Kochańska i Marian Czarkowski

Wprowadzenie: Elżbieta Lenkiewicz.

Nasze życie pełne jest niespodzianek i oczekiwań, a z wiekiem ich nie ubywa. „Czyścicielka” to, zdaniem Autora, komedia mimo wszystko. Jerzy Szczudlik przyzwyczaił nas już do opisywania poważnych problemów w humorystyczny sposób, traktowanie ich z przymrużeniem oka, ukazywanie ich zabawnych stron i szukanie w każdym, nawet dramatycznym zdarzeniu, okruchów dowcipu. Nie zawiodą się zatem widzowie, którzy lubią być w teatrze zaskakiwani zwrotami akcji.

Ale „Czyścicielka” to przed wszystkim sztuka o miłości, o jej bezwzględnej potrzebie, szczególnie w podeszłym wieku, czy w trudnych do udźwignięcia sytuacjach.

Autor daje nam ważny temat do przemyśleń na długo po zakończeniu spektaklu.

Liczba miejsc ograniczona !!!
Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w "Przystani z Kulturą" (CUP) od 4.12.2023 w godzinach pracy Biblioteki, pok.110, 114.