Kwiecień w "Przystani z Kulturą"

Za nami intensywny marzec, przed nami kwiecień, który w naszej bibliotece będzie z pewnością równie atrakcyjny jak poprzednie miesiące.
W dniach 1-20 kwietnia zapraszamy do obejrzenia wystawy „Na polowaniu i w puszczy, w lesie i na
bagnach. Wystawa z dziejów łowiectwa pomiędzy Wisłą a Niemnem” oraz poświęcone temu zagadnieniu spotkanie z dr. Wiesławem Skrobotem w dniu 14 kwietnia.
W dniach 11 i 17 kwietnia zapraszamy na spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki.
Ciekawe będzie z pewnością Spotkanie z Podróżnikiem. W ramach „Klubu Podróżnika - Środki Podróży” Pani Monika Mrówczyńska opowie nam o swoich podróżach po Afryce Subsaharyjskiej.
Nie lada gratka dla miłośników książek czeka nas w dniach 21 i 25 kwietnia. W pierwszym terminie spotkamy się z pochodzącą z Ostródy, Olgą Żmijewską i współautorką jej książki, pt. „Wolno(ść). O dobrym życiu szytym na własną miarę” - Agnieszką Kacprzyk. Całość poprowadzi Katarzyna Chwała. 25 kwietnia natomiast zawita do nas, pochodząca z Iławy, pisarka Anna Bilska.
Na zakończenie, 27 kwietnia czeka nas odczyt Ewy Warsińskiej z cyklu „Przystań z Eko”, pt. „Co przynieść z wiosennego spaceru do kuchni”.
Na miłośników szachów w każdy poniedziałek o godz. 17.00 czeka Koło Szachowe.
Zapraszamy na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, po darmowe kody do Legimi, Empik Go i IBUK Libra, do wypożyczania audiobooków, filmów i literatury regionalnej oraz do odwiedzania naszych stron internetowych.
Zapraszamy serdecznie !!!

Skip to content