Luty w "Przystani z Kulturą"

8 lutego, w Tłusty Czwartek, zapraszamy na spektakl z okazji Walentynek „Cóż wiemy o miłości”, który przygotowują członkowie dwóch grup teatralnych – Teatru Stolikowego „Przystań z Kulturą” i Grupy Teatralnej Dobra Wspólnego oraz zaproszeni goście pod kierunkiem Marii Krystyny Andrzejewskiej. Scenariusz: Elżbieta Jakubiak i Anna Głowińska, oprawa muzyczna Jacek Szczepański. Po spektaklu zapraszamy na pączka 😊

Przed nami luty i nowe propozycje kulturalne. Przypominamy o dwóch ważnych terminach – 6 lutego czekamy na prace na wystawę „Koci świat”, a do 8 lutego na zdjęcia w konkursie fotograficznym o tym samym tytule, które należy nadsyłać na adres lib.pbp@wp.pl.
8 lutego, w Tłusty Czwartek, zapraszamy na spektakl z okazji Walentynek „Cóż wiemy o miłości”, który przygotowują członkowie dwóch grup teatralnych – Teatru Stolikowego „Przystań z Kulturą” i Grupy Teatralnej Dobra Wspólnego oraz zaproszeni goście pod kierunkiem Marii Krystyny Andrzejewskiej. Po spektaklu zapraszamy na pączka 😊
13 i 19 lutego spotykają się Dyskusyjne Kluby Książki dla dorosłych.
W lutym odbędzie się kolejny Przegląd Artystyczny „Cztery Pory Roku”, do udziału w którym zaprosiliśmy fotografików, artystów plastyków oraz grupę „Przyjaciele” - 17 lutego o godz. 17:00 odbędzie się koncert, podsumowanie konkursu fotograficznego „Koci świat” i wręczenie nagród oraz otwarcie wystawy o tym samym tytule.
22 lutego zapraszamy na godz.17:00 na spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego.
Lutowe wydarzenia zakończy turniej szachowy 24.02, godz. 9:30.
W każdy poniedziałek miłośników szachów zapraszamy na spotkania Koła szachowego.
Codziennie zapraszamy Państwa do wypożyczalni, czytelni i galerii – do oglądania wystaw, korzystania ze zbiorów – książek, audiobooków, filmów, czasopism, z kodów dostępu do Legimi, Empik Go, Audioteki i IBUK Libra.