Monodram Doroty Reszke "Kryśka i mężczyzna idealny"

15 kwietnia zapraszamy na godz. 18:00 na kolejny teatralny poniedziałek w "Przystani z Kulturą".
Naszym gościem będzie Dorota Reszke, która wystąpi z monodramem "Kryśka i mężczyzna idealny".

Życie tytułowej Kryśki kręci się wokół pracy zawodowej, obowiązków domowych i plotek z koleżankami. Kobieta tkwi w przekonaniu, że jej życie nie jest może idealne, ale wszystko ma pod kontrolą. Pewnego dnia jej poukładany świat przestaje istnieć – Kryśka zastaje męża w dwuznacznej sytuacji z sąsiadką.
Dynamiczna treść, zabawne sytuacje i nagłe zwroty akcji. To wszystko w monodramie ,,Kryśka i mężczyzna idealny”.

Dorota Reszke, jest dyrektorem Biblioteki Miejskiej w Łebie.
Jej pasją jest tworzenie opowieści o zwykłych ludziach. Jest pomysłodawczynią i założycielką niezależnego teatru ,,TRZECI DZWONEK".
,,Nie ma dla mnie większej satysfakcji niż widzieć swoje dzieło ożywione na scenie. Moja twórczość jest pełna emocji, niezwykłych postaci i ważnych przesłań. Jestem obserwatorką otaczającego mnie świata, a moje scenariusze są pełne wielowymiarowych bohaterów. Tworzenie dla mnie to nie tylko praca, ale przede wszystkim sposób na życie, który daje mi radość i spełnienie. Swoją wyobraźnię i pasję kieruję na różne tematy i gatunki, jednak w każdym z nich staram się dotrzeć do ludzi i przekazać im coś ważnego i inspirującego. Moje prace są moją wizytówką, która mówi o mnie więcej niż słowa. Zapraszam do odkrywania mojego świata poprzez moje scenariusze i książki”.
Bezpłatne wejściówki dostępne są w Bibliotece - pok. 110 lub 114.

Kategorie: Biblioteka

Skip to content