Styczeń w "Przystani z Kulturą"

Nowy, 2024 rok przed nami!!! Wobec tego przygotowujemy dla Państwa nowe wydarzenia, na które już teraz serdecznie zapraszamy 🙂
W dniach 9 i 22 stycznia zapraszamy na spotkania w Dyskusyjnym Klubie Książki.
W czwartek 11 stycznia zapraszamy na nasz debiut wydawniczy i promocję tomiku wierszy Dominiki Smoleńskiej „Bajki z krwi i paproci” z ilustracjami Michaliny Betlewicz.
Z kolei, w poniedziałek 15 stycznia, odbędzie się finisaż wystawy batiku „De Copernicus – trzy pracownie i Goście” z udziałem artystów prezentujących swoje prace.
20 stycznia spotykamy się na kolejnej odsłonie turnieju w szachach szybkich.
25 stycznia o godz. 17:30 czeka nas promocja książki „Prusy. Relacja z podróży Oberlandczyka”napisanej ponad 200 lat temu przez pastora Johanna Christopha Wedeke.
Końcówka stycznia to tradycyjny Finał WOŚP, wśród muzycznych atrakcji koncerty gwiazd muzyki reggae: Dubska i Etna Kontrabande.
Na miłośników szachów w każdy poniedziałek o godz. 16.00 czeka Koło Szachowe.
Zapraszamy na wszystkie organizowane przez nas wydarzenia, po darmowe kody do Legimi, Empik Go, Audioteki i IBUK Libra, do wypożyczania audiobooków, filmów i literatury regionalnej oraz do odwiedzania naszych stron internetowych.
Zapraszamy serdecznie !!!