Spektakl "Trzy razy S" w wykonaniu Grupy Teatralnej "BEZ PRZESADY"

Biblioteka "Przystań z Kulturą" oraz Grupa Teatralna "BEZ PRZESADY", czyli teatr po pracy działająca przy Centrum Kultury w Ostródzie zapraszają na spektakl "Trzy razy S" na podstawie scenariusza "Bolero" Grzegorza Reszki.
Opis spektaklu:
Dobrze znamy to powiedzenie, ze "Kto stoi w miejscu ten się...cofa" tego właśnie doświadcza grupa muzyków. Spotykają się, próbują, ćwiczą ale... Właśnie czegoś im brakuje. Ale czego - pasji, determinacji, zgrania czy rytmu? Chcą a nie mogą! W dodatku dyrygent się z nimi nie identyfikuje i mnożą się przeszkody. Jak zakończy się cała sytuacja i co z nimi będzie dalej? To trzeba zobaczyć!
Reżyseria: Monika Kazimierczyk
Obsada:
Daniel Bielicki, Adam Duryło, Katarzyna Luczys/Anna Gałan-Gęstwicka, Andrzej Horbajczuk, Ewa Kincel, Małgorzata Kołak, Kacper Kottewicz, Teresa Nagrabska, Agnieszka Stańczak, Dorota Wilczopolska, Mira Wójcik, Karolina Ząbczyńska.
Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Przegląd Artystyczny "Cztery Pory Roku wiosna/lato".
Zapraszamy, wstęp wolny !!!

Kategorie: Biblioteka