Teatr przy Stoliku -Daniel Glattauer "Napisz do mnie"

Zapraszamy na kolejne spotkanie z aktorami Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna z cyklu Teatr przy Stoliku.
Tym razem będzie to sztuka Daniela Glattauera "Napisz do mnie".
Czytają: Agnieszka Giza-Gradowska, Wojciech Rydzio
Wprowadzenie: Elżbieta Lenkiewicz.
Leo, psycholog języka, przez pomyłkę otrzymuje korespondencję mailową od Emi, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Początkowo, korespondencja wysyłana z uprzejmości, stopniowo zaczyna nabierać nowych barw i znaczeń, a niewinna wymiana błyskotliwych zdań przeradza się w wirtualną zażyłość, przyjaźń i w końcu w intymną wręcz relację. Czy oboje spotkają się w realu?
Przewrotna, błyskotliwa sztuka austriackiego dramaturga znakomicie diagnozuje świat pozorowanego życia zewnętrznego, w którym przebywa ze strachu?, z presji nowoczesnych technologii?, z braku pozytywnych wzorców?, pokolenie urodzone na przełomie XX/XXI wieku.
Liczba miejsc ograniczona !!!
Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w "Przystani z Kulturą" (CUP) od 17.10.2023 w godzinach pracy Biblioteki, pok.110, 114.

Kategorie: Biblioteka