Teatr przy Stoliku - Jordi Casanovas "Idiota"

Zapraszamy na kolejne spotkanie z aktorami Teatru im. Stefana Jaracza z Olsztyna z cyklu Teatr przy Stoliku.
Tym razem będzie to sztuka Jordi Casanovasa - "Idiota".
Czytają: Agnieszka Giza-Gradowska i Marcin Kiszluk

Wprowadzenie: Elżbieta Lenkiewicz.

Jordi Casanovas "Idiota"

"Błyskotliwa komedia hiszpańskiego dramaturga w konwencji quasi thrillera psychologicznego, wpisująca się w nie tylko dzisiejszą rzeczywistość, ale też w najbliższą, nieodgadnioną technologicznie, medialną przyszłość.

Karol ma kłopoty finansowe. Nadarza się okazja, aby dobrze zarobić biorąc udział w eksperymencie, który polega na rozwiązaniu kilku zagadek. Pojawia się jednak problem. Mężczyzna nie jest zbyt bystry, w dodatku nie przeczytał uważnie umowy. Zatem, jeżeli nie odpowie na pytanie, komuś z jego rodziny może stać się krzywda. Karol, coraz bardziej świadom zagrożenia, mobilizuje wszystkie siły umysłu, aby ocalić bliskich.

Do końca nie będzie wiedział w co został wmanewrowany."

Liczba miejsc ograniczona !!!
Bezpłatne wejściówki będzie można odebrać w "Przystani z Kulturą" (CUP) od 12.02.2024 w godzinach pracy Biblioteki, pok.110, 114.